Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.03.2020 Gazete
ABONE OL

Obi Mikel’in ayrılışının perde arkası: Çocuğu aradı durmak istemedi

Nijeryalı yıldızın kızı babasını arayarak, “Baba başım yor seni istiyorum” dedi. Bunun üzerine ile yönetimi karşılıklı anlaştı...

Çocuğu aradı durmak istemedi
Trabzonspor'un karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshettiği John Obi Mikel, hemen İngiltere'ye döndü... Oyuncunun sözleşmesini feshetmesindeki en önemli etken ise kızının kendisini arayarak, "Baba başım ağrıyor seni istiyorum" demesi oldu... Nijeryalı yıldız Obi Mikel de ailesinin yanında olmak istediğini menajerine iletti. Bunun üzerine menajeri Trabzonspor Yönetimi ile anlaştı ve sözleşmesi karşılıklı olarak fesh edildi.

15 MİLYONA İNDİ!
Bordo-Mavili takımın oyuncu giderleri Mikel ve Sturridge'nin sözleşmesinin feshedilmesinin ardından 15 milyon Euro'ya kadar indi. kulübü böylelikle finansal fair play kriterlerine uyma noktasında önemli bir adımı daha gerçekleştirdi. Bilindiği gibi yıllık 3.5 milyon Euro, Obi Mikel ise 1.5 milyon Euro kazanıyordu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.