Bugünkü
Takvim

Ünal Karaman: Zoru yenen bir takımız

Trabzonspor’un hocası Ünal Karaman, “Bu oyuncu grubu ile çok şey başaracağız. Çünkü onlar her zorluğa takım olarak göğüs geriyor. Rakip kim olursa olsun sahaya kazanmak için çıkıyoruz" dedi.

Zoru yenen bir takımız
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, oyuncularının her zaman büyük bir özveri ile oynadığını belirterek, "Bu oyuncu grubu ile çok şey başaracağız. Çünkü onlar her zorluğa takım olarak göğüs geriyor" dedi. Karaman, "Bugüne kadar hiçbir oyuncum mücadeleden vazgeçmedi. Rakip kim olursa olsun sahaya kazanmak için çıkıyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

4 BÜYÜKLERİN EN GENCİ TRABZONSPOR
Trabzonspor 4 büyükler içinde en genç takım. Fırtına, 25.2 yaş ortalamasıyla mücadele ederken, Beşiktaş 27.3, Fenerbahçe 27.1 ve Galatasaray ise 28 yaş ortalamasıyla mücadele ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.