Bugünkü
Takvim

Başkanı : Düşmeyelim tuzağa

Başkanı , “2 yılda elde ettiğimiz başarı, ulaştığımız mali sonuçlar ve kenetlenme bazılarını rahatsız etti. Camiadan rica ediyorum onların tuzağına düşmeyelim. Biz Galatasarayız, belli bir kültürden geliyoruz . Onların seviyesine asla inemeyiz. Bizi karalayanlara öyle bir cevap veririz ki altından kalkamazlar" dedi.

Düşmeyelim tuzağa
Mustafa Cengiz'den yaylım ateşi... G.Saray Başkanı 2 yılda elde ettikleri başarıların ve mali sonuçların bazılarını rahatsız ettiğini söyleyerek, "Dışımızda çok ciddi şer odakları var. Camiadan rica ediyorum onların tuzağına düşmeyelim" diye konuştu.

G.SARAY ÖRNEK OLMALIDIR
Üzüntülerden çok sevinçler yaşadıklarını ifade eden Cengiz, "Bu tip saldırılara tepki gösterirken G.Saray vakur duruşuyla örnek olmalıdır" dedi.BELLİ BİR KÜLTÜRDEN GELDİK
G,Saray olarak belli bir kültürden geldiklerini ifade eden Cengiz, "Onların seviyesine inemeyiz. Onlara öyle bir cevap veririz ki altından kalkamazlar" ifadesini kullandı.

ALTINIZ BİZ ZEDELENMEYİZ
Bu sene hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurgulayan Cengiz, "G.Saray birlikten doğan bir güçtür. 2 mağlubiyet, 2 beraberlikle yere düşmeyiz. Altınız biz, zedelenmeyiz" diye konuştu.CENGİZ'DEN ERDOĞAN'A ZİYARET
Başkan Erdoğan, Cengiz'i kabul etti.
Başkan , G.Saray Kulübü Başkanı 'i Dolmabahçe'deki çalışma ofisinde kabul etti. Kulübü yapılan görüşmeyi resmi internet sitesinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.