Bugünkü
Takvim

takibe alındı

’de stoper mevkinde yıldızı parlayan , Brezilya ’nin dikkatini çekti. 48 kişilik geniş kadroya giren Jailson scoutlar tarafından izlenecek.

Jailson takibe alındı
Brezilya 'nin 'u izleme listesine aldığı bildirildi. Tite'nin kafasında yer alan 48 kişilik geniş milli takım listesinde Jailson stoper olarak yer alıyor. Jailson'un ön libero ve pas yeteneklerini birleştirerek iyi bir stoper olma yoluna girdiğinin scout raporlarında yer aldığı gelen bilgiler arasında.

YANAL NE DEMİŞTİ!
Yanal, geçtiğimiz günlerde Jailson için "Pozisyon bilgisi ve hava hakimiyeti olsa 50 milyon Euro eder" demişti.KRUSE DÜNYA FAİR PLAY ÖDÜLÜNE ADAY OLDU
Max Kruse, derbi maçta İstiklal marşını okuyarak büyük saygı toplamıştı. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play İcra Kurulu'da 2019 Dünya ve Türkiye Fair Play ödüllerine aday gösterdi...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.