Bugünkü
Takvim

spor Başkanı : Biz daha önce uyarmıştık

spor Başkanı , “Federasyon kurullarının yeterli liyakatte olduğunu düşünmüyoruz. ’yi uyarmıştık... 4.haftada bu kadar gündem olması her şeyi ortaya koyuyor. Herkes görevinin bilinci içerisinde olmalı. Yoksa bu işin içinden çıkamayız” diye konuştu.


Trabzon başkanı Ahmet Ağaoğlu, Madrid'de zehir zemberek açıklamalar yaptı. Ağaoğlu şöyle konuştu: "Federasyon kurullarının yeterli liyakatte olduğunu düşünmüyoruz. 4. haftada bu kadar gündem olması her şeyi ortaya koyuyor. 'yi uyarmıştık"


ZATEN SİZ İYİ OYNAMADINIZ!
Ağaoğlu: "G.Birliği maçıyla ilgili bir TFF yöneticisi "Canım zaten siz iyi oynamadınız" diyor. Ben iyi oynamadım diye hakem beni cezalandıramaz"HERKES İŞİN BİLİNCİNDE OLMALI
"Herkes görevinin bilinci içerisinde olmalı. Yoksa bu işin içinden çıkamayız. Biz bu tartışmaların içinde olmak istemiyoruz. İşimize bakıyoruz"MARKA DEĞERİ ARTAR MI!
"TFF Başkanı, marka değerinin yükselmesiyle uğraşması gerekirken kurulların hatalarıyla uğraşıyor. Bu ortamda marka değeri artar mı!"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.