Bugünkü
Takvim

Yönetimi, Stadı'ndaki koltuk sayısını 60 bine çıkarmayı planlıyor

Yönetimi, Stadı'nda 52 bin 650 olan koltuk sayısını 60 bine çıkarmayı planlıyor. Bunun için Emirates Stadı model olarak alınacak.

Aslantepe’ye makyaj
Stadı'nın 'e ev sahipliği yapan Emirates Stadı ile aynı yüzölçümüne sahip olduğunu dikkate alan sarı-kırmızılı yetkililer, Aslantepe'deki 52 bin 650 olan koltuk kapasitesini sezon sonunda artırmaya çalışacak. 60 bin 704 koltuklu Emirates Stadı'nın mimari planlarını 'den isteyecek , Türk 'nda 3 santim olan koltuk aralıklarını daraltarak kapasiteyi artıracak. Böylece daha çok gelir elde edilecek.ile havaya giren Galatasaraylı taraftarlar kombinelere hücum etti.

G.SARAY'IN ZARARI AZALDI
Geçtiğimiz yıl 6 aylık net zararı 311 milyon TL olarak açıklayan Galatasaray Spor Kulübü Derneği'nin zararı bu yıl aynı dönemde %56'lık bir iyileşme ile 137 milyon TL'ye indi. 2019'un ilk 6 ayında 889 milyon TL kredi alan Galatasaray Yönetimi, 746 milyon TL kredi geri ödedi. Böylece kar elde edilmiş oldu

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.