Bugünkü
Takvim

Mustafa Cengiz: Bu karar yüreğimi dağladı

G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e verilen ceza sonrasında sert açıklamalarda bulundu. G.Saray Başkanı Cengiz, “19.05’te açıklanan ceza yüreğimi dağladı! Bunun sorumlusu ortaya çıkarılıp açıklanmalıdır” dedi.

Bu karar yüreğimi dağladı
G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e verilen ceza sonrasında sert açıklamalarda bulundu. Cengiz, "Her camia için kutsal ikonlar vardır. Bunlardan biri de bizim kuruluş tarihimizdir. PFDK'nın ceza açıklamasının özellikle saat 19.05'te yayına girmesi beni buraya getirdi (planlanmayan canlı yayın). Ben bunu yakıştıramadım. Bu tip hataların iyi niyetle ve tesadüfle açıklanması mümkün görünmüyor" dedi. Sarı-Kırmızılılar'ın Başkanı, "19.05'te açıklanan ceza yüreğimi dağladı! Bunun sorumlusu ortaya çıkarılıp açıklanmalıdır" ifadelerini kullandı.

YAPMA GÜZEL KARDEŞİM!
Cengiz, "Fikret Orman'dan şunu istiyorum. Orta sahadaki taçtan gelen golü bir hakemi, bir camianın şampiyonluğunu lekelemeye kadar götürme. Yapma kardeşim" dedi.

kalan karakter 1000

GS,,lı GS,,lı

burda kasıt yoksa ne var ,,böyle ağır cezamı olur ..bu ne böyle fatih terim alerjisi ,,açık açık cim bom un önünü kesme çabası bu ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.09.2019 15:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.