Bugünkü
Takvim

Yılın transferi gerçekleşti! 'da

Daniel Sturrigde her yıl için 1.5 milyon Euro ücret ve 2 milyon Euro imza parası alacak. Yani yıllığı 3.5 milyona gelecek. İmza sonrası Ağaoğlu ile fotoğraf çektiren İngiliz futbolcu, "Mutluyum. Tüm enerjimi Trabzon için harcayacağım" dedi.

Sturridge Trabzon'da

VE Trabzonspor Sturridge transferinde mutlu sona ulaştı. Trabzonspor'dan yapılan resmi açıklamada golcü oyuncu ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Sturridge'in imzayı atmasının ardından Bordo-Mavili taraftarlar sanal alemde adeta kutlama yaptılar.

YILLIK MALİYETİ 3.5 MİLYON EURO
BORDO-MAVILILER İngiliz forvete her yıl için 1.5 milyon Euro ile her yıl için 2 milyon Euro imza parası verecek. Yani Sturridge'e 3 yılda toplam 10.5 milyon Euro ödeme yapılacak.​

MENAJERLİK ÜCRETİ DE VAR
BUNUN dışında yapılan transfer kapsamında, İngiliz oyuncu Sturridge'e yapılacak ödemelerin yüzde sekizi oranında menajerlik hizmet bedeli ödenecek.

TÜM ENERJİMİ VERECEĞİM
STURRİGDE imzanın ardından Başkan Ağaoğlu ile birlikte fotoğraf çektirdi. İngliz futbolcu, "Trabzonspor için tüm enerjimi vereceğim" dedi.​

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.