Bugünkü
Takvim

Başkan Mikel’e 150 forma sattı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni transfer Obi Mikel’e telefonla 150 forma sattı... Futbolcular 2661 forma satın aldı...

Başkan Mikel’e 150 forma sattı
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, son iki gündür forma satışı gerçekleştirdi. Teknik heyet ve futbolcular dün TS Club'a giderek Ağaoğlu'na büyük sürpriz yaptı.

BİZ BİZE OMUZ OMUZAYIZ
Başkan Ağaoğlu bu sırada telefonla ulaştığı Obi Mikel'e 150 forma satarken, takım kaptanı Jose Sosa da takım arkadaşlarıyla birlikte 2661 forma satın aldı. Ağaoğlu, "Hocam ve arkadaşlar sağ olsunlar büyük sürpriz yaptılar. Biz bize omuz omuzayız. Her şey çok mükemmel" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.