Bugünkü
Takvim

'ta Lens bilmecesi

Siyah-Beyazlılar, Avcı’nın istemediği Hollandalı yıldız için kiralama tekliflerini değerlendirecek. için şu ana kadar ciddi bir teklif gelmemesi can sıkıyor...

Yönetim Lens’e çözüm arıyor

Abdullah Avcı'nın yeni sezon planlarında yer almayan Jeremain Lens için şu ana kadar ciddi bir teklif gelmemesi can sıkıyor... Yönetim bunun üzerine Hollandalı futbolcu için gelecek kiralama tekliflerini de değerlendirme kararı aldı. Siyah-Beyazlılar 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Lens'i satın alma opsiyonu ile kiralayıp sezon sonunda da yolları ayırmanın planını yapmaya başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.