Bugünkü
Takvim

Quaresma 1 sezon daha 'da

’ta Portekizli yıldız 'nın iyi bir teklif almaması durumunda yeni sezonda takımda kalacağı öğrenildi. Yeni teknik direktör 'nın Quaresma konusunda son kararı yönetime bıraktığı öne sürüldü.

Quaresma kalıyor

Beşiktaş Yönetimi'nin 1 yıllık kontratı daha bulunan Quaresma ile yola devam etme kararı olduğu öğrenildi. Başkan Yardımcısı Serdal Adalı'nın Portekizli oyuncunun kalmasında önemli bir rol oynadığı ortaya çıktı. Ancak Quaresma iyi bir teklif alırsa gönderilecek. Yeni teknik direktör 'nın Quaresma konusunda son kararı yönetime bıraktığı öne sürüldü. Quaresma'nın Avcı ile bir görüşme yapacağı belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.