Bugünkü
Takvim

derbinin ardından konuştu: Üçüncülük başarısızlıktır

bizden daha iyiydi. Arzu ve coşkumuz eksikti. Üçüncülük ’ta başarısızlıktır. Bunu kabul etmek gerekiyor.

Üçüncülük başarısızlıktır
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, üçüncülüğün Beşiktaş için başarısızlık olduğunu söyledi. Derbinin ardından konuşan Güneş, "Son bölümlerde ortak olduk ama ofansif ve defansif olarak istediklerimizi yapamadık. 2. Rakibimiz daha güçlü ve istekliydi. Arzumuz ve coşkumuz eksikti" dedi.

​SONUÇLAR OYUNA YANSIDI
Güneş şöyle devam etti: Beklentinin altında kalınca oyun ve sonuçları coşkuya yansıması var. Sahada isteksiz olarak göründük. için üçüncülük bir başarısızlık bunu kabul etmek gerekir.NE HÜCUM YAPTIK NE DEFANS
Futbol adına doğruları yapamadık. Hiç bir mazeret olmaz. Takım olarak ne hücum yaptık ne de savunma yaptık. 1 puan alabilirdik ama Trabzonspor'un bizden daha iyi oynadığı gerçeği değişmez.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.