Bugünkü
Takvim

maçı sonrası camiaya ince mesaj verdi:4 maçı kazanıp şampiyon olacağız

"Buradan lider dönmeyi çok isterdik ama bu durum gerçekleşmedi. 4 maçı kazanarak şampiyon olacağız.Hakemlerle ilgili konuşursam duramam. Ayrıca konuşarak derbi öncesi kimseyi rahatsız etmeyelim."

4 maçı kazanıp şampiyon olacağız
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Konya'dan lider dönmeyi çok istediklerini söyleyen Fatih Terim, "Ama 4 maçı kazanarak şampiyon olacağız. Zora soktuk ama zaten zor kazanıyoruz" diye konuştu.

​TAKIMIMIN BANA İHTİYACI VAR
Hakemlerle ilgili konuşmak istemediğini söyleyen Terim, "Başka zaman konuşurum. Bir gün konuşacağız ama şimdi değil. Takımımın bana ihtiyacı var. Derbi maçı öncesi kimseyi rahatsız etmeyelim" dedi.​BERABERLİK İÇİN SEVİNEMEYİZ
Beraberlik için sevinmeyeceklerini söyleyen Terim, "Hayatım boyunca takımlarımı beraberlik için oynatmadım. Avantajı kaybettik ama hiçbir şey kaybetmedik. Rakiplerimizde kazanmak zorunda" diye konuştu.

​DURAN TOPLARDA İYİ OLMALIYIZ
Terim duran toplarda daha iyi olmaları gerektiğini söyleyerek, "Orayı geliştirmeliyiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.