Bugünkü
Takvim

Burak daha fazla pişman etsin

Fikret Orman Burak’ın daha erken gelmemesinin pişmanlığını yaşdaıklarını söyleyerek, “Burak gol atarak bizi daha fazla pişman etsin”dedi.

Burak daha fazla pişman etsin
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Burak Yılmaz'ın takımda çok iyi işler yaptığını söyledi. Orman, "Burak çok iyi bir Beşiktaşlı. Bize ligin ikinci yarısında çok faydalı oldu. Şu anda daha erken gelmemesinin pişmanlığını yaşıyoruz. İnşallah o golleri attıkça biz daha pişman oluruz" dedi.

HOCA NETLEŞMEDİ
Orman yeni hocanın henüz netleşmediğini söyleyerek, "Beşiktaş'ın 12 Mayıs'ta kongresi var. Kimse bizden bu tarihten önce birşey beklemesin. Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Yeni yönetim kendi hocasını kendi seçer" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.