Bugünkü
Takvim

Fener kongreye gidiyor

Başkanı ’un Mayıs ayında kongre kararı alacağı öğrenildi... Başkan Koç, genel kurulda yeni yönetimini kongreye onaylatacak. Yönetimde önemldi eğişikliklerin olması bekleniyor

Fener kongreye gidiyor
Kötü geçen sezonun ardından alınan Aytemiz Alanya yenilgisi ve inanılmaz kötü futbol Başkan Ali Koç'a da bir takım adımlar atmaya yöneltti. Başkan Ali Koç'un bir süredir düşündüğü genel kurulu uygulamaya sokma kararı alacağı bildirildi. Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Başkan Koç, Mayıs ayında seçime gidecek ve yeni yönetimini kongre üyelerine oylatacak. Yönetimde önemli değişikliklerin olacağı ancak Başkan Ali Koç'un sportif direktör Comolli ile önümüzdeki sezon da çalışacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.