Bugünkü
Takvim

Terim Kayseri maçı sonrası itirafta bulundu

Terim, F.Bahçe maçına atıfta bulundu: "F.Bahçe maçından sonraki 3-4 gün ne yaşadığımızı bir Allah bilir bir de biz. Toparlanmak kolay olmadı. Bu kadar sıkıntıdan sonra Kayseri önünde aldığımız 3 puan önemli. Hak ederek kazandığımız için memnunum."

3-4 gün ne yaşadığımızı bir Allah bilir bir de biz!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçından sonra F.Bahçe maçına atıfta bulundu. Tecrübeli hoca, "Fenerbahçe karşılaşması sonrası 3-4 gün ne yaşadığımızı bir Allah bilir bir de biz. Toparlanmak kolay olmadı. Derbide başımıza gelenlerden sonra çocukları toparlamak kolay olmadı" dedi.

KAZANMAMIZ ÇOK ÖNEMLİYDİ
Kayserispor maçında aldıkları 3 puanın önemli olduğunu vurgulayan Fatih Terim, "Bu kadar sıkıntıdan sonra kazanmak çok önemliydi. Hak ederek kazandığımız için memnunum" ifadesini kullandı.

​OYUN KONTROLÜMÜZDEYDİ
Hakem
Kardeşler'in G.Saray aleyhine de kararlar verebileceği yönünde pozisyonlar olduğunu söyleyen Terim, "Oyun kontrolümüzdeydi. Bu maç toparlanma maçıydı" ifadesini kullandı.

EMRE'YE KIRMIZI ÇIKABİLİRDİ
Erol
Bedir'in Emre'nin kırmızı kart görmesi gerektiğini söylemesini değerlendiren Terim, "Bedir'in sözleri beni ilgilendirmiyor ama verebilirdi" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.