Bugünkü
Takvim

’dan ’a cevap: Ya belgeleri paylaş ya da özür dile

Medipol Başkanı, ’a seslenerek , “Elinde belgeler varsa paylaş, yoksa Başakşehir’den özür dile” dedi.

Ya belgeleri paylaş ya da özür dile
Medipol Başkanı , ellerinde VAR kayıtlarının olduğunu söyleyen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a seslenerek, "Elinde belgeler varsa paylaş, yoksa 'den özür dile" dedi. Gümüşdağ sözlerine şöyle devam etti: "Bizim de bilmediğimiz bir şey varsa açıklansın. 4 yıldır şampiyon belli ise geçen sezon niye Galatasaray'dı? Biz bunu yapabiliyorsak, 4 yıldır neden yapmadık? VAR kayıtları, IFAB'a göre kulüplerle paylaşılamaz. TFF'ye bunu paylaştınız mı diye sorduk, paylaşmadık dediler. Hukuk dışı elde ediliyorsa, bunlar nasıl elde etti? Bu kadar yıldır şampiyonluk yarışı yapıyoruz, hiçbir kulübü böyle itham etmedik"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.