Bugünkü
Takvim

12 birinciliği olan ‘Mademoiselle’ isimli İngiliz atı, 38 bin liradan satışa çıkarıldı

’da, 12 birinciliği olan ‘Mademoiselle’ isimli İngiliz atı, 38 bin liradan satışa çıkarıldı. İhalede alıcı çıkmadı...

Üç kuruşluk şampiyon!

TÜRKIYE'nin birçok ilindeki hipodromlarda yarışlara katılan 'Mademoiselle' isimli İngiliz atına, 'da bulunan sahibinin borçları nedeniyle haciz işlemi uygulandı. 2014 yılından bu yana hipodromlarda 81 yarışa katılan ve 12 kez birinci olan Mademoiselle, kadar derece aldığı yarışlardan sahibine 717 bin 480 TL kazandırdı. 7'nci Dairesi tarafından Nilüfer ilçesi Altınşehir Mahallesi'ndeki Osmangazi Hipodromu 35'inci Blok 9 No'lu ahırda dün 38 bin liradan satışa çıkarılan at, ihaleye katılan olmadığı için satılamadı. Satış, 3 Mayıs tarihine ertelendi.

İcradan satışa çıkarılan "Mademoiselle" isimli İngiliz safkan yarış atına alıcı çıkmadı. İngiliz safkan at için yüzde 18 KDV hariç 37 bin lira açılış fiyatıyla düzenlenen ihaleye yasal sürede alıcı katılmadı. Bunun üzerine icra dairesi yetkilileri, ihaleyi 3 Mayıs'a erteledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.