Bugünkü
Takvim

Herkes G.Saray’ı bekliyor

F.Bahçeli , “Benim 7. senem, 7 senedir Kadıkyö’de, daha doğrusu 20 senedir ’de kaybetmedik . İnşallah bu devam eder.... Etrafımızda tüm arkadaşlarımız, ailerimiz bütün sene G.Saray maçını bekliyor” diye konuştu...

Herkes G.Saray’ı bekliyor
F.Bahçe'nin yıldız oyuncularından Hasan Ali Kaldırım önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu, "Etrafımızda tüm arkadaşlarımız, Galatasaray maçını bekliyor. Biz önemini ve taraftarımızın bu maçı nasıl heyecanla beklediğini iyi biliyoruz. 20 senedir Kadıköy'de kaybetmedik. İnşallah bu devam eder" diye konuştu.

BENİM ÇIKIŞ MAÇIM
Hasan Ali, " son günü, Kayserispor maçından birkaç saat önce sayın başkanımız beni aradı ve benimle özel görüştü. Maçı kaybettik ama o maçın benim çıkış maçım olduğunu ve baskıyı attığımı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.