Bugünkü
Takvim

: Takımdan gönderileceği iddialarını cevapladı

Yanal, “Bulunduğumuz yere alışkın değiliz. Bu durum bizde stres yaratıyor . Taraftarın tepkisine hak veriyorum” dedi... Ersun hoca, sezon sonu takımdan gönderileceği iddiaları için ise “Arkadan söylenenlerle ilgilenmiyoruz” yanıtını verdi.

Alışık değiliz stresliyiz!
F.Bahçe ü Ersun Yanal, maçından sonra açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik direktör, "İyi oynadığımız maçlar var bazılarını son dakikada kaybetmiştik. Bu stresin bizi ne kadar engelleyeceğini de biliyorduk. Gol yedikten sonra atma çabası olması güzeldi. Biz ne yaptığımızı biliyoruz" dedi.PROTESTOLARA HAK VERİYORUM
Yanal, "Taraftarımızın desteğinden kızgınlığına kadar hak veriyorum. Geri dönüşümüzde pay sahibiydiler. Kazandık. Bu iki haftalık süreç bize iyi gelecek. Bundan sonra kazanarak gitmek tek hedefimiz" diye konuştu.KAZANIRKEN DE KAYBETTİK!
Tecrübeli hoca, "Bulunduğumuz yer bizim hiç alışık olmadığı bir yer. Bu stres yaratacak. Başakşehir ve ondan önceki Beşiktaş maçında olduğu gibi kazanmak üzereyken kaybettiğimiz dakikalar var" dedi.ARKAYA BAKMIYORUZ!
Yanal sezon sonu görevine son verileceği yönündeki iddialara ise "Arkadan söylenenlerle ilgilenmiyoruz. Bir günle sehpaya çıkarılıp indirmeyi geçmeliyiz" yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.