Bugünkü
Takvim

Karius’a kancası

Performansıyla düş kırıklığı yaratan ve alacakları nedeniyle de ’ı ’ya şikayet eden Karius’u istedi. Yunan kulübü hem hem Beşiktaş’la sezon sonu görüşecek.

Karius’a Olympiakos kancası
Beşiktaş'ta eleştiri oklarını üzerine çeken Alman kaleci Lorius Karius için flaş bir gelişme yaşandı. Beşiktaş'ın Liverpool'dan iki yıl için kiralık olarak kadrosuna kattığı Karius, son dönemdeki performansı nedeniyle iyice gözden düşmüştü. Karius'un alacakları nedeniyle Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ettiğinin ortaya çıkmasının ardından ayrılığın gerçekleşme ihtimali daha da artmıştı. Karius'u göndermenin planlarını yapan Beşiktaş'a müjde ise komşudan geldi. Bu sezon forma giyen 3 kalecisinden de memnun olmayan Olympiakos'un, Beşiktaş'ın Alman kalecisi Karius ile ciddi şekilde ilgilendiği iddia edildi. Teklifin önümüzdeki günlerde somut hale gelmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.