Bugünkü
Takvim

Rodallega direkten döndü

’un yıldızı Rodallega dolandırıcı şoku yaşadı. Golcü futbolcunun, sahte icra takibi bahanesiyle 2 milyon 500 bin lirasına el konulmak istendiği ortaya çıktı.

Direkten döndü
Kolombiyalı forvet Hugo Rodallega, 'da Çağlayan Adliyesi'nde giderek suç duyurusunda bulundu. Ünlü futbolcunun tanımadığı şahıslar tarafından dolandırılmak üzereyken olayın yargıya taşındığını ifade eden Avukat Mikail Hasbek, "Cuma günü itibariyle Rodallega'nın aramasıyla olaya vakıf olduk. Dosyaya baktığımızda enteresan bir durumla karşılaştık.

BANKA HABER DAHİ VERMEDİ
Yüklü miktarda bir alacak var. O alacak miktarı hesabında haczedilmiş bankadan çıkmış. Cuma günü karşı tarafın avukatı parayı tahsile gelmiş. İcra Hukuk Mahkemesi'nde tedbir kararı aldırarak dosyayı durdurduk. Bir kuaför dükkanına tebligat yapılmak suretiyle hiçbir alacak yokken haciz yapılmış. 50 bin 100 bin yerinden oynarken banka memuru haberdar eder hesap sahibini. Milyonların üzerinden bir rakam bankadan icra dairesine gelirken bankadan hiçbir yönetici haber dahi etmiyor" dedi.Ünlü futbolcu Rodallega'nın avukatı Hasbek, "Zamanında engel olamasaydık neredeyse bu paralar uçup gidecekti" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.