Bugünkü
Takvim

: de 12’den vuracağız

Antalya kampında konuşan , “ için ince eleyip sık dokuyoruz. Emin olun ki her anlamda katkı sağlayacak oyuncuları arıyoruz” dedi.

Transferde 12’den vuracağız
Teknik Direktörü Ersun Yanal Antalya Belek kampında açıklamalarda bulundu. çalışmaları hakkında bilgi veren tecrübeli teknik adam en doğru transferi yapacaklarını söyledi.

İNCE ELİYORUZ
Yanal "Fenerbahçe forması giyecek futbolcuları çok ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. En doğru transferi yapmamız gerekiyor. Bu arada Türk kulüpleri için tehlike kapıda; FFP. Emin olun ki Fenerbahçe'ye her anlamda katkı sağlayacak futbolcular üzerinde çalışıyoruz" dedi. Takımın durumu hakkında bilgi veren Yanal şu ifadeleri kullandı:KAPASİTEMİZ ARTACAK
"BIZIM şu anki konumumuz Fenerbahçe'nin gücünü gösterebilmek için yeterli değil, Fenerbahçe bu durumdan çıkabilecek durumda. Fizik kapasitemizi arttırmaya çalışıyoruz ama bu 3-4 günde halledilecek bir şey değil"

KORKMAYACAĞIZ!
Ersun Yanal, "Mücadele ve kazanmak Fenerbahçe'nin karakteridir. Sahada mutlu olan bir takım izleyeceğiz. Büyük Fenerbahçe taraftarı şunu bilsin ki, biz onların ne istediğini çok iyi biliyoruz. İkinci yarıda tüm istedikleri olacak. En büyük hedefim taraftarın gösterdiği sevginin karşılığını vermek. Korkmayan bir futbol takımı oluşturacağız" ifadelerini kullandı.SABAH-AKŞAM YETMİYOR GECE DE ÇALIŞIYORUZ
Yanal, "Futbolculara ne istediğimi anlatıyorum. Sabah-akşam yetmiyor. Gece de çalışıyoruz. İletişimin en üst düzeyde olması çok önemli. Güçsüz olduğumuzu da kabul etmiyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.