Bugünkü
Takvim

Kulüpler Birliği’ne

3 büyük kulübün divan başkanlarının katılması beklenen 3’lü zirveye katılmayan , aynı tavrı Kulüpler Birliği’ne de gösterecek...

Kulüpler Birliği’ne protesto
Galatasaray yönetiminin yaşanan son gelişmelerin ardından Kulüpler Birliği toplantısına katılmama kararı aldığı iddia edildi.

ALINAN KARARA TEPKİ...
Son olarak Kulüpler Birliği'ne üye Galatasaray dışındaki 17 kulüp, hakem Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya'ya Galatasaray-Sivas maçındaki tartışmalı penaltı kararı nedeniyle verilen cezanın kaldırılması için imza atmıştı. Bu arada Galatasaray, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Kulüpler Birliği'nin dün yayınladığı açıklamaya tepki olarak bugün Beşiktaş ve Fenerbahçe divan başkanlarıyla yapacağı toplantıyı ederek katılmadı.

DİVAN BAŞKANLARI YEMEKTE BULUŞTU
Başkanı Tevfik Yamantürk ile F.Bahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük dün yemekte buluştu. G.Saray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ise, yemeğe katılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.