Bugünkü
Takvim

’a irtifa kaybettiren 6 neden!

Son 3 sezonda 2 şampiyonluk yaşayan eski gücünden çok şey kaybetti. planlaması iyi yapılamadı. Cenk ve Tosic gibi yıldızlar satılırken yerleri dolmadı. Takım gençleştirilemedi. Yıldızların düşüşüne çare bulunamadı. Erdal Torunoğulları devre dışı bırakıldı. 'nin gidişi Güneş ve takımı olumsuz etkiledi

Kartal’a irtifa kaybettiren 6 neden!
Son 3 sezonda 2 şampiyonluk yaşayan Beşiktaş bu sezon düşüş yaşıyor. Ligde lider 'ın 4 puan gerisine düşen çıktığı 5 deplasmanda ancak 1 galibiyet alabildi. Eski görüntüsünden uzak bir performans sergileyen 'ın başarısızlığında 6 faktör ön plana çıktı.

YILDIZLARIN YERİ DOLDURULAMADI
Son 2 sezonda Cenk Tosun, Tosic, Fabri gibi oyuncularını satan yönetim gibi bir oyuncunun bonservisini alamadı. Giden yıldızların yeri asla doldurulamadı

YAŞLANAN TAKIM GENÇLEŞTİRİLMEDİ
Tolga, , , , Adriano, Babel, Quaresma, Atiba ve Vagner Love gibi yaşlı oyuncular forma giyerken takımı gençleştirme gerçekleştirilemedi.

TRANSFER PLANLAMASI YAPILAMADI
Transfer planlaması yapılamadı. Takımda iyi bir golcü yokken Negredo sezon başladıktan sonra satıldı. Beşiktaş forvette verimsiz Love ve tecrübesiz Larin'e mahkum kaldı.DÜŞÜŞTEKİ YILDIZLARA SEYİRCİ KALINDI
Başta Tolgay, Oğuzhan, ve Gökhan Gönül olmak üzere yıldız oyuncuların performans düşüklüğüne çare bulunulamadı. Bu oyuncular her şartta oynatıldı.

TORUNOĞULLARI DEVRE DIŞI BIRAKILDI
Fikret Orman de. 'le birlikte çalıştı, birçok hata yapıldı. Erdal Torunoğulları gibi çok iyi transfer yapan bir cevheri devre dışı bıraktı.

ÇEBİ'NİN GİDİŞİ HERKESİ ETKİLEDİ
Yönetici çok sevilen bir isimdi. Onun gidişi Şenol Güneş'i ve futbolcuları olumsuz etkiledi. Takımın havası bir anda kayboldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.