Bugünkü
Takvim

Ve gitti

Bir süredir adı ile anılan görüşmele riçiin BAE’ye gitti. Ancak yönetim, “Negredo bugünkü idmana çıkmazsa hukuki süreç başlatacağız" açıklamasını yaptı

Ve Negredo gitti
Beşiktaş'ta Negredo'nun 'a i ilginç bir boyut kazandı. Bir süredir adı Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Nasr'a ile anılan İspanyol futbolcu dün sağlık kontrolünden geçmek üzere bu ülkeye gitti.

ORMAN KAFA KARIŞTIRDI
Negredo, "Her şey için teşekkürler. Beşiktaş'ı ve İstanbul'u çok seviyorum ama futbol böyle birşey. Ailemle ben de burada çok mutluydum. Ama futbolcuysanız bir gün buradasınız bir gün başka bir yerde" dedi. Teknik Direktör Şenol Güneş'le arasında hiçbir sorun olmadığını söyleyen Negredo, "Sorunlar başka. Maaş, ödemeler, ekonomik sorunlar var" ifadesini kullandı.

Bu arada Başkan Fikret Orman'ın dünkü basın toplantısında, "Negredo'nun transferi konusunda bize gelmiş yazılı birşey yok. Negredo benim bilgim olmadan gitmiş olamaz" dedi. Ardından Hukuk İşlerden Sorumlu yönetici Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, " yarın (bugünkü) idmana çıkmazsa hukuki süreci başlatmamız için gerekli olan tüm tedbirleri aldık. Gelmezse kendi bilir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.