Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.09.2018 Gazete
ABONE OL

Ve gitti

Bir süredir adı ile anılan görüşmele riçiin BAE’ye gitti. Ancak yönetim, “Negredo bugünkü idmana çıkmazsa hukuki süreç başlatacağız" açıklamasını yaptı

Ve Negredo gitti
Beşiktaş'ta Negredo'nun 'a i ilginç bir boyut kazandı. Bir süredir adı Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Nasr'a ile anılan İspanyol futbolcu dün sağlık kontrolünden geçmek üzere bu ülkeye gitti.

ORMAN KAFA KARIŞTIRDI
Negredo, "Her şey için teşekkürler. Beşiktaş'ı ve İstanbul'u çok seviyorum ama futbol böyle birşey. Ailemle ben de burada çok mutluydum. Ama futbolcuysanız bir gün buradasınız bir gün başka bir yerde" dedi. Teknik Direktör Şenol Güneş'le arasında hiçbir sorun olmadığını söyleyen Negredo, "Sorunlar başka. Maaş, ödemeler, ekonomik sorunlar var" ifadesini kullandı.

Bu arada Başkan Fikret Orman'ın dünkü basın toplantısında, "Negredo'nun transferi konusunda bize gelmiş yazılı birşey yok. Negredo benim bilgim olmadan gitmiş olamaz" dedi. Ardından Hukuk İşlerden Sorumlu yönetici Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, " yarın (bugünkü) idmana çıkmazsa hukuki süreci başlatmamız için gerekli olan tüm tedbirleri aldık. Gelmezse kendi bilir" dedi.