Bugünkü
Takvim

Esas yapılanma seneye

7 oyuncunun sözleşmesi bitiyor. 3 oyuncu zaten kiralık. 1 yıl daha sözleşmesi olan Valbuena ise satılacak. , ve ile yolların ayrılacağı düşünülürse gelecek yıl yönetimi zorlu bir mesai bekliyor

Esas yapılanma seneye
Fenerbahçe 2018/19 sezonun şampiyonu gibi gözükse de asıl yapılanma önünüzdeki sezon olacak. F.Bahçe'de 7 futbolcunun sözleşmesi sona eriyor. Bu oyuncular. Volkan, Skrtel, Aatıf, Neustadter, Şener, Soldado ve İsmail. Bu futbolcuların hangilerine teklif götürüleceği sezon sonunda netlik kazanacak.

KİRALIKLARIN DURUMU DA BELİRSİZ
2020'ye kadar sözleşmesi olan Mathieu Valbuena'nın ise sezon sonunda satılması bekleniyor. Ayew, Slimani ve Benzia ise satın alma opsiyonuyla kiralandılar. Onlarda da belirsizlik söz konusu...

10-12 CİVARINDA TRANSFER
Bu oyuncuların dışında Kameni, Ozan ve Dirar'ın sezon sonunu beklemeden ocak ayında satılma ihtimalli bulunuyor. Önünmüzdeki yıl Finansal Fair Play anlaşmasının "Sattığın kadar al" maddesinin kalkmasıyla F.Bahçe'nin 10-12 civarında transfer yapması muhtemel gözüküyor.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.