Bugünkü
Takvim

anlatılmaz yaşanır

G.Saray’ın Brezilyalı yıldızı , “Terim anlatılmaz yaşanır. Birçok teknik adamla çalıştım ama ’i ilk sıraya yazarım” dedi.

Fatih Terim anlatılmaz yaşanır
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Fernando, Goal Türkiye'ye açıklamalarda bulundu. "Fatih Terim'in aynı anda hepinize dokunabiliyor olmasının sırrı nedir" sorusuna cevap veren Fernando, "Bu anlatılmaz yaşanır. Bu Tanrı'nın hocamıza verdiği bir hediye. Çünkü bunun bir okulu, eğitimi yok. Sempatik ve karizmatik olması, ikili ilişkileri... Size verdiği o güvenle, enerjiyle sahaya çıkıp onun için elinizden gelinin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Birçok teknik adamla çalıştım ama Fatih Terim'i bu konuda ilk sıraya yazarım" dedi.

ÇOK RAHAT...
, Terim'in büyük ve zorlu maçzlardaki rahatlığının da kendisini etkilediğini söyledi.

SAKATLIK BENİ ÇOK ZORLADI
Yaşadığı sakatlığın kendisini etkilediği ve geri dönmekte zorlandığını söyleyen Fernando, "Yeri geldi fedakarlık yaparak oynadım. Bu açıdan kazandığım en anlamlı şampiyonluk" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.