Bugünkü
Takvim

: "Bize tuzak kuruyorlar"

Siyah-Beyazlı idareci, Avrupa’da her takımdan daha başarılı olduklarını öne sürdü. Çebi kendilerini eleştiren rakiplerin daha önce ’la gurur duyduğunu söylediğini hatırlatarak,“Şimdi bunlardan bahsetmeyip bizi tuzağa düşürmeye çalışıyorlar”dedi

Ahmet Nur Çebi: Bize tuzak kuruyorlar
Beşiktaş 'na 'nin sözleri damga vurdu. 2. Başkan Çebi, 'yi Avrupa'da çok iyi temsil ettiklerini ifade ederek, "Bizden daha iyi temsil eden olmadı. Bizi eleştiren rakiplerimiz daha önce gurur duyduklarını söylüyorlardı. Şimdi söylemek istemiyorlar. Bizi tuzağa düşürmek istiyorlar" dedi.

RAKİPLERE SAYGI DUYALIM
Camia olarak 'Efendi ' duruşuna devam edeceklerini vurgulayan Çebi, "Türk una katkı vermeye çalışalım. Rakiplerimize saygı duyalım. Mücadelemizin sahada devam ettiğini hissettirelim" dedi.

MARKA DEĞERİ YUKARI ÇIKSIN
Borçların
aşağıya düşmesi için gelirlerin artması gerektiğine dikkat çeken Çebi, "Bunun için futbolun marka değerini yukarıya çıkarmak gerekir. Bu olmazsa herkes zarar görecek" ifadesini kullandı.

SEVGİ VE SAYGI İÇİNDE OLALIM
Üyelerden sevgi ve saygı içinde hareket etmelerini isteyen Çebi, "Etrafta zaten bizimle yeterince uğraşanlar var. Bir de kendi içimizde bu tür davranışlar içersinde bulunursak mesafe alamayız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.