Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.10.2017 Gazete

Keşke her maçımızı G.Saray’la oynasak

Uğur Demirok, “G.Saray seyircisi ‘Trabzon kümeye’ diye bağırmaktan bıkmadı. Keşke her hafta onlarla maç yapsak da şampiyonluğa oynasak” dedi

Keşke her maçımızı G.Saray’la oynasak
'un deneyimli savunma oyuncusu Uğur Demirok, G.Saray maçı sonrası rakiplerine göndermede bulundu. Galatasaray taraftarının maç öncesi "Trabzon kümeye" diye bağırdığını belirten Uğur, "Biz de keşke her hafta Galatasaray'la karşılaşsak da her seferinde olduğu gibi onları yenip şampiyonluğa oynasak" diye konuştu. Galatasaray alt yapısından yetişen Uğur'un bu sözleri sosyal medyada Sarı-Kırmızılı taraftarların büyük tepkisine neden oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.