Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2017 14:19
ABONE OL

açıkladı! Caner olayı sonrası o madde...

Türkiye Futbol Federasyonu (), Futbol Disiplin Talimatı'nda (FDT) değişiklik yaptı.

TFF açıkladı! Caner olayı sonrası o madde...

'den yapılan açıklamada, yönetim kurulunun dün gerçekleştirdiği toplantıda alınan kararla, FDT'de değişikliğe gidildiği duyuruldu.

FDT'nin Disiplin Yargılaması ve Usul Hükümleri bölümündeki 75. maddesine 2. fıkra olarak yapılan eklemede, şu ifadeler yer aldı:

Sözlü olarak gerçekleştirilen disiplin ihlallerinde, resmi yayıncı kuruluş görüntüleri, izleyen kişiler tarafından ihlal olarak algılanacak tarzda söz için de delil olarak kabul edilebilir.

CANER ERKİN'DEN SONRA TARTIŞILMIŞTI
Beşiktaşlı futbolcu 'in, Medipol Başakşehir maçının hakemi Mete Kalkavan'a yönelik sözlerinin yayıncı kuruluş ekranlarına yansımasıyla gündeme gelen konuda, bu görüntülerin delil olarak kullanılıp kullanılamayacağı tartışılmıştı.

kalan karakter 1000

ağası ağası

Neden Meyreles tükürünce hakemde bunu raporunda yazınca bunlar yapılmadı.Çünkü o ve takımı Beşiktaş değildi.Tüm satır Beşiktas a vurulur.Yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2017 16:21
cevat cevat

bu uygulama nedense hep beşiktaş olunca devreye giriyor bizde buna şaşıyoruz diğerleri ne neolacak ozman başkaydı diyecekler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2017 15:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.