Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2017 Gazete
ABONE OL

Aslan’ı o savunma kurtardı

Sarı-Kırmızılı yönetimin F.Bahçe-Başakşehir maçını örnek göstermesi işe yaradı... PFDK, Tarık Ongun’a atılan pet şişe nedeniyle G.Saray’a ihtar ve para cezası verdi

Aslan’ı o savunma kurtardı
Fenerbahçe ile oynanan maçta Tarık Ongun'a atılan pet şişe nedeniyle ceza alması beklenen Sarı-Kırmızılı kulübün yaptığı savunma işe yaradı. G.Saray sadece ihtar cezası aldı. Yönetim cezadan önce F.Bahçe'nin Başakşehir ile yaptığı maçta Volkan Babacan'ın kafasına su şişesi geldiğini belirterek, "F.Bahçe'ye para ve e-bilet bloke cezası verdiniz. Bu emsal olmalı" görüşünü savunmuştu.



BİLET BLOKE CEZASI
Ayrıca G.Saray'a saha olayları nedeniyle 250 bin TL para cezası verildi. Bu arada bazı taraftarlara 1 maçtan 3 maça kadar elektronik bilet iptal cezası verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.