Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.10.2017 Gazete
ABONE OL

Yeniler taraftara emanet!

li eski oyuncular yenilere Galatasaray derbisini anlatırken taraftarlar da sosyal medya aracılığıyla Isla, Soldado, Valbuena, Dirar ve Janssen’e motive edici mesajlar yolluyor

Yeniler taraftara emanet!
Fenerbahçeli eski oyuncular; bu sene takıma katılan Isla, Soldado, Neto, Dirar, Janssen, Valbuena gibi yıldızlara Galatasaray derbilerinin önemini anlatırlarken, taraftar grupları da sosyal medya kanalıyla bu isimlere mesaj yağdırıyor. Taraftarlar her gün yeni futbolculara sosyal medya aracılığıyla Galatasaray derbileriyle ilgili örnekler yolluyor ve motive ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.