Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.10.2017 Gazete
ABONE OL

Lig şimdi başlıyor

Tecrübeli teknik adam, futbolcularına “Puan farkı önemsiz. Maçları kazanmaya bakalım . Birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Lig şimdi başlıyor” dedi

Lig şimdi başlıyor
Dün yapılan antrenman öncesinde futbolcularıyla bir topantı düzenleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Malatya maçının çok önemli olduğunu belirtti. Kocaman, özellikle sahalarında puan kaybına tahammülleri olmadığını söyledi. Tecrübeli teknik adam Malatyamaçının yeni bir serinin başlangıcı olmasını istedi.

​HER MAÇI DERBİ GİBİ OYNAYALIM
Puan farkının çok önemli olmadığının altını çizen Kocaman şöyle devam etti: "Biz her maçımızı derbi maç ciddiyetinde oynayalım ve kazanmaya bakalım. Artık takımda herkes birbirini tanıyor. Lig bizim için şimdi başlıyor"

​KARARLARINIZDA TEREDDÜT OLMASIN
"maç içinde üzerinde durduğmuz ayrıntıları aklınızda tutun. Duran toplarda adam paylaşmadaki hatalar yüzünden goller yedik. Bunlara dikkat edin. Kaleye şut çekerken de tereddüt etmeyin ve cesur olun"

​BİRBİRİNİZİN AÇIĞINI KAPATIN
Her şeyden önemlisi maç içinde panik yapmamak ve disiplinden taviz vermemek. Hücuma çıkarken top kayıpları yapmayalım. Savunmada da herkes birbirine yardımcı olsun ve birbirinin açığını kapatsın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.