Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.10.2017 Gazete
ABONE OL

Çok iyi raket

Sırp tenisçi , üçüncü restoranını Belgrad’da açtı. Burada parası olmayanlara ücretsiz yemek dağıtacağını açıkladı.

Çok iyi raket
Dünyaca ünlü Sırp tenisçi Novak Djokovic, açtığı yeni restoranında parası olmayanlara bedava yemek vereceğini söyledi. Sırp sporcunun ilk restoranı, 2009'da Belgrad'da "Novak" adıyla hizmete girdi. Bu restoranı, Monte Carlo'daki "Eqvita" izledi. Ünlü tenisçi, restoran zincirine üçüncü halkayı yine Belgrad'da ekledi. Sporcu, Belgrad'da açtığı yeni restoranında parası olmayanlara bedava yemek dağıtılacağını söyledi. Paranın kendisi için önemli olmadığını söyleyen başarılı tenisçi, "Tüm Sırbistan'ı besleyecek kadar para kazandık. Bana verilen desteğe bu şekilde karşılık verebilirim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.