;

Çok transfer tezahüratlı karşılama bizi batırır!

F.Bahçe’nin bayramlaşma töreni dün gerçekleşti. Törende konuşan Yıldırım, “Çok transfer yaparsak Türk futbolu batar. İşin içinden de çıkamayız” dedi

Çok transfer tezahüratlı karşılama bizi batırır!
Fenerbahçe'de bayramlaşma töreni dün gerçekleşti... Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki törene damga vuran isim ise Başkan Aziz Yıldırım oldu. Yıldırım, "Ben Arfa'yı alırsın. Almak ayrı bir şey. Şartlar var. Çok transfer yaparsak, batarız. Ondan sonra da çıkaramazsın zararı. Gelir ve gideri dengelememiz gerek" dedi.

​HERKES BİZİM TOPÇULARA YÜKLENDİ
Milli takımdaki Fenerli futbolcuların çok üzerine gelindiğini belirten Yıldırım, "M.Topal, Ozan, İsmail, Şener'i konuşuyorlar. Öyle bir hale getirdiniz ki çocuklar 20. dakikada yuhalanıyor" diye konuştu.

SOSYAL MEDYA ÇOK YARALIYOR
Yıldırım, "Ozan Tufan'a, bir sürü bonservis parası ödedik. "Geleceğin en iyi oyuncusu" dedik. Ne oldu, "Tu kaka yaptık" hep beraber. Türkiye'de sosyal medyadan sonra eksen kayması var" dedi.
Etiketler:
  • 05 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.