;

Oyuna izin vermeyeceğiz

, ’in imza töreninde üzerlerine oynanan oyunlara izin vermeyeceklerini söyledi. Başkanı, “Bizim kavgayla asla bir işimiz olmaz” ifadesini kullandı.

Oyuna izin vermeyeceğiz
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Medel'in imza töreninde TFF'yi hedef aldı. Orman, Beşiktaş'ın üzerine oynanan oyunlara müsade etmeyeceklerini ifade etti. İşte Orman'ın açıklamaları:

KAVGA ETMEYİZ
"Efendiliğimizle ve güzel oyunlarla biz dünyayı ayağa kaldıracağız. Bizim kavgayla asla işimiz olmaz. Herkes suçlu bir tek TFF suçlu değil. Herkes bizi TFF ile kavga ettirmeye çalışıyor. 'a verilen bu cezayı vicdanlara sığdırıbiliyor muyuz? Bunu düzeltmek federasyonun işi. Biz oyunumuzu sahada oynuyoruz.

ANCA TOZ ALIRLAR!
Ama Beşiktaş üzerine oynanan oyunu taraflı tarafsız herkes görüyor. Beşiktaş taştır, rüzgar taştan anca toz olur. Biz de bir avansla başlarız. Yan yana gelmeyen, el sıkmayanların bir anda kanki olmalarını herkes görüyor. Bizim genetiğimiz efendiliktir. Beşiktaşlılar'ı duyarlı olmaya çağırıyorum" "Beşiktaş taraftarı yapılan oyunları görecek zekadadır. Oyunlara gelmeyeceğiz. Federasyon ne yapıyor? Biz yönetiyoruz diyorsunuz ama ona, buna karışmıyorsunuz. Göreviniz ne? Ne yapıyorsunuz? Gündeminizde ne var? Bize anlatsınlar biz de ne yaptıklarını bilelim.

ZARAR GÖRÜYOR LAR
Kişilere değil kurumlara zarar veriliyor. Konyaspor da 5 maç ceza aldı, yazık günah. Başakşehir- Konya maçında ceza alan insanlar kupa maçı diye kupada da ceza alacaktı. Beşiktaş için de aynı şeyler geçerli"

BAZI YABANCI OYUNCULARI SATMAMIZ GEREKİR
Orkan'ın yatırım transferi olduğunu söyledi. Beşiktaş Başkanı, Gökhan Töre sakatlandığı için Lens'i aldıklarını vurgulayarak, "Asıl olarak 3 transfer yapacaktık ama 5 oldu. Takım kadrosu oldukça geniş ve oynamayacak bazı yabancı oyuncularımız var. Forma bulamayacak oyuncuları ya kiralayacağız ya da satacağız. Hemen hemen her mevkide iki 11 çıkabilecek kadro var. Transferde her an her şey olabilir" dedi.
Etiketler: , ,
  • 13 Ağustos 2017, Pazar

kalan karakter 1000

enar enar

76 yaşında ve babasından intikal BJK'lı birisi olarak içim acıyor. Sayın Orman futbol takımı ve diğer spor dallarında çok doğru şeyler yaptı ve yapıyor ama; BJK'ya verilen cezaya itiraz etmekte haksız. Sadece Çarşı grubunun açtığı, DHPC'li ve güya açlık grevi yapan iki sahte eğitimciye destek veren, o siyasi içerikli pankart için bile çok daha ağır bir ceza verilebilirdi. Çarşı Grubu Beşiktaş'ımıza faydadan çok zarar vermeye başladı. Aman dikkat. Tüm Beşiktaş'lılar onlardan ibaret değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.08.2017 13:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.