;

Gümüşdağ bırakıyor

Kulüpler Birliği Başkanı , dün yeniden aday olmayacağını açıkladı... Gümüşdağ, 10 Ağustos’ta görevi devredecek.

Gümüşdağ bırakıyor
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, 3 yıldır yürüttüğü başkanlık görevini bırakacağını açıklarken, diğer kulüp temsilcileri buna karşı çıktıklarını belirtti. Gümüşdağ ayrıca Süper Lig'de tarihi değişiklikleri de açıkladı. Vakfın 10 Ağustos'ta yeni başkanını seçeceğini ve kendisinin aday olmadığını aktaran Gümüşdağ, "Bu vakıf, Türk futbolu için önemli ve stratejik bir değere kavuştu. Bundan sonra da etkisini devam ettirecektir" dedi.

BiR YERE GİDEMEZ
Galatasaray'ın Başkanı Dursun Özbek ise, "Göksel başkan bir yere gidemez." ifadelerini kullandı.

KULÜBEDE ARTIK 10 KİŞİ OTURACAK
Kulüpler Birliği Başkanı, yeni başlayacak sezon öncesi önemli bir karar açıkladı. Gümüşdağ, yeni sezonda esame listesinin 18'den 21'e çıkarılması konusunda karar aldıklarını bildirdi. Kulüpler Birliği Başkanı, "Böylece tüm futbolcular maçların içinde bulunma şansı yakalayacak. Maç esnasında takımlar artık 5 oyuncu +performans antrenörü ile ısınabilecek" dedi. Mevcut sistemde saha kenarında sadece 3 oyuncu ısınabiliyor

  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

METİJ METİJ

ŞİKE ile anılacak isimlerden biri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.07.2017 10:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.