Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2017 Gazete
ABONE OL

’a siyaset soktular

Spor yazarları genel kuruldaki skandala büyük tepki gösterdi... Evren Turhan, “Hepsi planlıydı. Kulübe siyaset soktular” ifadesini kullandı.

Galatasaray’a siyaset soktular
Türkiye'nin önde gelen spor yazarları, Galatasaray Genel Kurulu'nun önceki gün imzasını attığı skandala tepkisini dile getirdi... Ortak görüş ise atılan adımın skandal ve siyasi olduğu yönünde. TAKVİM yazarı Evren Turhan, üyelerin Galatasaray Kulübü'ne siyaset soktuğunu fakat yönetimin bu ayıbı temizlediğini söyledi. İşte o görüşler:

EVREN TURHAN: REFERANDUM ÖNCESİ SİYASİ HAMLE
Kongre Özbek Yönetimi'nin ibrası için toplandı. Fakat bazıları üzerinden futbola siyaseti bilerek sokmaya çalıştılar. Bunların hepsi organize. Referandum öncesi yapılan siyasi bir hareket.

İLKER YAĞCIOĞLU: KABUL EDİLEBİLİR BİR DURUM DEĞİL​
Devlet Galatasaray için birçok şey yaptı ama hiçbir şey yapmasa bile 15 Temmuz'un getirdiği sürecin gösterdiklerine göre o eller 'ihraç' için kaldırılmalıydı. Bunun kabul edilir bir durumu kesinlikle yok.

GÜRCAN BİLGİÇ​: ORTAK BİR DÜŞMANIMIZ VAR
BU karar milli dayanışmanın da dibine dinamit koymakla aynı. Türkiye Cumhuriyeti'nin ortak bir düşmanı var. Ve buna hizmet edenler belli. Genel kurul üyeleri, Türkiye gerçeklerine ters bir karar aldı.

GİRAY BULAK: KARŞILIĞI KESİNLİKLE BU OLMAMALI
Size devlet, hükümet bu kadar destek verip yardım ediyor bunun karşılığı bu mu olmalı? Ülke bir felaketten dönmüş, felakete sürükleyenler belli ve o insanlar koruma altında. Neyse ki yanlıştan dönüldü.

HAYRİ ÜLGEN: YANLIŞ YAPAN CEZASINI ÇEKSİN
Türkiye'ye
, Türk Devletine yanlış yapan gereken cezayı bulmalı. G.Saray dün geç de olsa bu yanlıştan döndü. Yoksa Galatasaray zan altında kalacaktı. Genel Kurul çok büyük bir skandala imza attı.

kalan karakter 1000

vtnds vtnds

demek ki gs da milli degil ,satilmis,bu klubu desteklemeyelim eriyip bitsinler,.millete hesap versinler,.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 14:39
ammar ammar

bu hainfetöcü kulüp utanmadan korkmadan devlete kafa tutuyor nerde hakim ve savcılar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.03.2017 12:33
vatansever vatansever

bunların da özel çekim video kasetleri vardır ya da bunların da ipleri batı menşeyli odakların elindedir. başka bir ihtimal olabilir mi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:58
hsyn hsyn

o parmak kaldıranlarda atılmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:51
zafer zafer

Devletin milletin parasını bu alçaklar sürüsüne aktarırsan karşılığında böyle muamele görürsün. O alçaklara ne yapacaksınız bir görelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.