Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.03.2017 Gazete
ABONE OL

'dan tarihi skandal

G.Saray Genel Kurulu’nda ilişkilerinden dolayı disipline sevk edilen Hakan Şükür ve Arif Erdem’in ihracı oy çokluğuyla reddedildi. İsmail Demiriz, H.Avni Mutlu, Zekeriya Öz , Şahabettin Harput ve Hazım Sesli ise ihraç edildi. Arif ve Hakan kararına çığ gibi tepki yağdı.

Galatasaray'dan tarihi skandal
Galatasaray Genel Kurulu tarihi bir skandala imza attı. Galatasaray Genel Kurulu'nda FETÖ/PDY ilişkilerinden dolayı kulüpten ihraç edilmek üzere dolayı disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihracı oy çokluğu ile reddedildi. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen Genel Kurul toplantısında, disiplin kurulu sevklerinin sonuçları belli oldu. FETÖ/PDY ilişkilerinden dolayı eski futbolculardan; Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz, eski valilerden; Hüseyin Avni Mutlu ile Şahabettin Harput, eski savcı Zekeriya Öz ve iş adamı Hazım Sesli ihraç edilmek üzere disiplin kuruluna sevk edilmişti. İki ismin kulüp üyeliğinin devam etmesi büyük tepki çekti.

SOSYAL MEDYADAN ÜYELERE SERT TEPKİ
Kurulda yapılan oylamalarda Zekeriya Öz (oy çokluğu), Şahabettin Harput (oy çokluğu), Hüseyin Avni Mutlu (oy çokluğu) ve İsmail Demiriz (oy çokluğu) ve Hazım Sesli (oy çokluğu) kulüpten ihraç edildi. Sıra Türkiye'den kaçan Hakan Şükür ve Arif Erdem'e geldiğinde ise genel kurul üyeleri skandal bir karara imza attı. Hakan Şükür (oy çokluğu) ile Arif Erdem'in (oy çokluğu) ihracı ise reddedildi. Sosyal medyada da G.Saray Kongre Üyeleri'ne büyük tepki vardı.

kalan karakter 1000

Realist Realist

Adamların tarihi "skandal" zaten..Bu FETOŞİST kulübün FETÖ sayesinde aldığı kupalar elinden alınmalı ve suç örgütü barındırmaktan kapılarına kilit vurulmalı.... Himet okulları ve paravan şirketlerinden farkı yok bunların...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 14:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.