Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2017 Gazete
ABONE OL

En iyi Türkler de bizde

, “Eğer bunu Beşiktaş’ın önünü kesmek için yapıyorlarsa daha çok karar değiştirmek zorunda kalırlar . Çünkü en değerli Türk futbolcuları da bizde” dedi...

En iyi Türkler de bizde
Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, yabancı sayısının değişme tartışmaları ile ilgili konuştu... Rakiplere üstü kapalı mesajlar yollayan Albayrak, "Beşiktaş transferde çok başarılı önünü kesmeliyiz' mantığı ile yapıyorlarsa daha çok karar değiştirmek zorunda kalırlar. Unuttukları bir şey var; şu an en değerli Türk futbolcuları da yine sadece Beşiktaş'ta. Türk oyuncularımıza gelen transfer teklifleri toplamda 30 milyon Euro'nun üstünde ve hala da gelmeye devam ediyor" ifadesini kullandı.

5 YIL ÖNCE KAPANDI!
Metin Albayrak, "Bizim için 'parayı basarım futbolcuyu alırım' devri 5 sene önce kapanmıştı. Onlar da geniş bir ekip kursun ve çalışma yapsın, yoksa böyle devam ederse daha çok kural değiştirmeye uğraşırlar'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.