Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.03.2017 Gazete
ABONE OL

Son virajda 3 kritik hamle

Yarınki kritik mali genel kurulda ibra edilmeme tehlikesi ile karşı karşıya olan Başkan kısa sürede çok önemli üç hamle yapmayı başardı. Tüm bu hamlelere rağmen İnan Kıraç, Faruk Süren, Adnan Öztürk ve Ahmet Özdoğan gibi kulübün önde gelen isimleri Özbek'in karşısında olacak.

Son virajda 3 kritik hamle

Galatasaray'da tüm gözler yarın yapılacak kritik mali genel kurula çevrilmiş durumda... Muhalefetin ağır eleştirisini alan ve ibra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olan Başkan Dursun Özbek kısa sürede üç önemli hamle yaparak elini güçlendirdi... İlk olarak yılan hikayesine dönen Türk Telekom Arena'nın üst kullanım hakkıyla ilgili sorunu ortadan kaldıran Özbek, spor salonu için de tüm prosedürleri tamamladı. Özbek ardından da Florya Metin Oktay Tesisleri'nin taşınmasının planlandığı Kemerburgaz'daki araziyi de Galatasaray'a kazandırdı. Başkan Dursun Özbek yarınki genel kurulda spor salonu ve Kemerburgaz projeleri ile ilgili üyeleri geniş kapsamlı bilgi verecek ve destek isteyecek.

KRİTİK GENEL KURULDA BİR İLK YAŞANABİLİR
Fakat tüm bu gelişmelere rağmen İnan Kıraç, Faruk Süren, Adnan Öztürk ve Ahmet Özdoğan gibi kulübün önde gelen isimleri genel kurulda Özbek'in karşısında olacak. Öte yandan kritik genel kurul öncesi adı divan başkanlığı için geçen Asena Yılmazkaya Dinçbaylı dün Özbek ile görüştü. Muhalefetin de desteklediği Dinçbaylı başkan seçilirse, bunu başaran ilk kadın olacak.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.