Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.03.2017 Gazete
ABONE OL

10 tane Riva da yetmez!

camiasının önemli isimlerinden , “Böyle yaşamaya devam edersek, 10 tane daha Riva satsanız bir şey olmaz... Özbek seçim kararı almaz” dedi.

10 tane Riva da yetmez!
Galatasaray'ın eski yöneticisi Adnan Öztürk, kulübün içinde bulunduğu durumla ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu. DURSUN ÖZBEK DAĞILDI!
Öztürk, "Galatasaray böyle yaşamaya devam ederse, 10 tane daha Riva satsanız bir şey olmaz. Bu yüzden Riva'dan gelen para bir şey ifade etmiyor. Başkan müjde olarak yeni salon dedi ama ben başımıza çıktı diyeceğim. Bu salon için 100 milyon dolar gerekiyor. Stadın üst hakkını 6 sene sonra aldık. Özbek'i tebrik ederim. Ankara ile uğraşmak zordur. Başkan iyi niyetli ama dağıldı. Dağılması da normal, çünkü yol haritası yok" dedi 25 Mart'taki mali genel kurulda Özbek'in seçim kararı almayacağını söyleyen Öztürk, "Çünkü, bürokrasi ile çok detaylı anlaşmalar yapıldı. Onun riskini almaz.. Seçim 2018'de olacaktır Ben de adaylığı düşünebilirim" diye konuştu.

UEFA CEZA VERMELİ AMA...
Öztürk, UEFA ile ilgili riskin sürdüğünü ifade ederek, "Şuan ki mali şartlarda UEFA'nın yine ceza uygulaması gerekir. Ancak Dursun Özbek, UEFA'yla gerekli görüşmeleri yapıyor. UEFA da böyle zor bir durumda olan takıma tölerans tanıyabilir" ifadesini kullandı