Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.03.2017 Gazete
ABONE OL

Kocaman buluşma

Yönetimin diretmesiyle takımın başına Kocaman’ın gelmesine razı olduğu iddia edilen Başkan Yıldırım, dün eski hocasıyla bir araya geldi ve sohbet etti. Adeta dargınlığın olmadığını herkes ilan etti.

Kocaman buluşma
Dün Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Futbol Zirvesi'ndeki bir kare organizasyona damga vurdu. F.Bahçe Başkanı , Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile yan yana gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın önünümüzdeki sezon takımın başına getirmeyi planladığı ile bir süre sohbet etmesi günün önemli gelişmelerinden biri oldu.

KÜSKÜNLÜK İDDİASI DOĞRU DEĞİL
Yönetimin isteğiyle Aykut Kocaman'ın takımın başına getirilmesine razı olduğu ifade edilen Yıldırım'ın Kocaman ile bir dargınlığı olmadığı ve ilişkilerinin iyi düzeyde olduğu görüldü. Bu görüntü 2. Kocaman Dönemi'nin sanki ilk resmi belgesi gibiydi. Yıldırım'ın eski kaptan Emre Belözoğlu ile sıcak bir sohbete girdiği görüldü.

YILDIRIM'DAN EMRE'YE : HAYIRDIR NE OLUYOR!
2. Futbol Zirvesi'nde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek elindeki bir kağıdı Başakşehirspor'un kaptanı Emre Belözoğlu'na verince Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım araya girdi ve espriyle "Hayırdır, ne oluyor Emre" diye takıldı. Yıldırım'ın bu sözü sınrasında çevresinde gülüşmeler başladı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.