Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.03.2017 Gazete
ABONE OL

Florya'da büyük kriz

Galatasaray’ın kasasında para olmadığını ifade eden Nazifoğlu, “Futbolcular 4 maaş içeride. Borç o kadar derinleşmiş ki, yetmiyor! Sneijder, Tudor’un sisteminden ve aşırı disiplininden dolayı mutsuz. Herkes idmanlardan şikayetçi” dedi.

Florya'da büyük kriz
Galatasaray Sportif AŞ yöneticiliğinden istifa eden Levent Nazifoğlu, Beyaz TV ekranlarında olay yaratacak itiraflarda bulundu. Tudor ile Sneijder'in arasında soğukluk olduğunu belirten Nazifoğlu, "Tudor'un tarzı Sneijder'e uymuyor. Sneijder'in pek mutlu olduğunu düşünmüyorum. Fazla idmandan, getirdiği disiplinden... Oyuncuların idmandan şikayet etmeleri normal. Daha fazla idman yaptıran bir hoca gelince oyuncular konuşmaya başlarlar. " ifadelerini kullandı. Levent Nazifoğlu ayrıca, Tudor'un göreve gelmesinde sosyal medyanın ilgisi olup olmadığı yönündeki soruya, "Olmaz mı ya? Oldu tabii ki. Cenk Ergün önerdi bir anda, telefon gelmiş. Bizim de hoşumuza gitti toplantıda" cevabını verdi.

ATAMAN'IN DA ARKASINDA DEĞİLLER
Oyuncuların 4 aylık alacağı olduğunu belirten eski yönetici, "Galatasaray'da şu anda futbolcuların 4 aylık maaşının ödenmedi. Elde 80 milyon lira kalmış. Yetmiyor hocam, yetmiyor. O kadar açıklar var ki, o kadar derinleşmiş ki borç, yetmiyor" dedi. Nazifoğlu, yönetimin Ergin Ataman'ın da arkasında durmadığını belirterek, "Ataman sahip çıkılmıyor. Giderken birbirimize sarıldık" dedi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.