Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.03.2017 Gazete

110 km. hayal oldu!

Advocaat’ın takımın koşu istatistiklerini yükseltme hedefi tutmadı. Çoğu maçta rakibinden az koştu.

110 km. hayal oldu!
Fenerbahçe'nin başına geçtiğinde takımın fizik kondisyon yönünden zayıf olduğunu ve bunu geliştirmeyi hedeflediğini söyleyen Advocaat, koşu mesafesi olarak da ligin 2. yarısında 110 km. koşan bir takım hedefliyordu. Ancak bu istatistik 1-2 maç dışında tutmadığı gibi Fenerahçe maçların büyük çoğunluğunda koşu mesafesi olarak rakibin altında kaldı. Hatta Bursaspor'un maçın 2. yarısının tamamını 10 kişi oynamasanı rağmen 19-1 biten bu maçta bile rakibinden daha çok topla m koşu mesafesine sahipti. Aykut Kocaman, takımın başına geçtiğinde böyle bir sorunla yüz yüze gelecek

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.