Bugünkü
Takvim

Eldekiler can sıkıyor

Trabzonspor ve Cardozo’yu bir an önce satarak transfered para kaynağı arıyor. Şu ana kadar 2 oyuncu için yapılan teklifler yeterli bulunmadı. Yönetim gelecek hafta içinde bu işi sonuçlandırmak istiyor.

Eldekiler can sıkıyor
Trabzonspor bir yandan yeni oyuncuları kadrosuna katmayı planlarken diğer taraftan satamadığı oyuncuları bir an önce gözden çıkarmak istiyor. Douglas için Portekiz kulübü Sporting Lizbon 1 milyon Euro teklif ederken bu rakam Bordo-Mavili yönetim tarafından az bulundu. Douglas'ın satışından daha fazla bir gelir elde edilmesi planlanıyor.

MALAGA PEŞİNDE
Malaga'nın transfer listesinde olan Cardozo'ya ise düşük rakam önerilmesi yönetimi sıkıntıya soktu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.