Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 03.07.2016 Gazete
ABONE OL

Cimbom’dan çıkarması

ile yapılan görüşmelerden olumlu yanıt alan , bayramdan sonra İtalya’ya giderek transferi bitirmek istiyor... Cimbom Melo’nun dönüşü için oyuncuları da ikna etmeye çalışıyor.

Geri dönüyor! Cimbom’dan Melo çıkarması
Geçtiğimiz sezon Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılarak transferin son gününde İnter'e giden Felipe Melo'nun yeniden Sarı-Kırmızılı formayı giyebilmesi için çalışmalar sürüyor. İtalya'da menajeri ve kendisi ile yapılan görüşmelerden olumlu yanıt alan Galatasaray yönetimi, Brezilyalı futbolcu için kolları sıvadı. Yönetim bayramdan sonra İtalya'ya giderek hem Melo hem de İnter'le son görüşmeleri yapacak ve Brezilyalı oyuncuyu yeniden Galatasaray'a kazandıracak. Galatasaray Yönetimi, Melo takımdan ayrılırken, takım arkadaşlarının "huzurumuzu bozuyor" şikayetlerini dikkate almış ve İnter'e gidişine izin vermişti. Ancak Melo'nun yeniden Galatasaray'a dönecek olması Sarı-Kırmızılı futbolcuları yeniden gündeme getirdi. Bilindiği gibi başta Sneijder olmak üzere takım kaptanları Galatasaray Yönetimi'ne Melo'yu şikayet etmişti.

SARI-KIRMIZILI OYUNCULARIN DA ONAYI ALINACAK
Yönetim futbolcularla tek tek görüşerek Melo'nun geri dönüşü için nabız yoklayacak. Ancak Melo'nun ayrıldıktan sonra orta sahadaki eksikliğin bir türlü doldurulamaması nedeniyle yönetimin Brezilyalı oyuncunun transferini bir an önce bitireceği ifade edildi. G.Saray bayramdan sonra İtalya'ya giderek işi bitirecek.