Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.11.2015 Gazete
ABONE OL

Paşa'nın golü güme gitti

Paşa'nın golü güme gitti
Kasımpaşa' nın Galatasaray ile oynadığı maçta yine bir hakem faciası yaşandı. Maçın 26. dakikasında Kasımpaşalı Ryan Donk önünde kalan topa çok sert bir vuruş yaptı. Önce üst direğe çarpan top daha sonra Uruguaylı file bekçisinin ellerinde kaldı. Bu pozisyonda Kasımpaşalı futbolcular topun geçtiğini belirtirken orta hakem Halis Özkahya ve çizgi hakemi Alper Ulusoy göz göze geldi. Ancak 2 hakem hatalı bir karara vararak topun çizgiyi geçmediği yönünde karar verdi.

kalan karakter 1000

misafir misafir

insanın bazen gözüne perde iner.bazı şeyleri göremez.hakemin gözüne perde inmesihamzaoğlunun gitmesi vede denizlinin gelmesi bile gs yi kurtaramadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.11.2015 06:54
metinn metinn

macin skoruna etki edermi etmezmiydi bilmemeyiz ama bir gs li oalrak top cizigiyi gecmsiti de hakemler ne yapar anlamak zooor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.11.2015 02:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.