Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.11.2015 Gazete
ABONE OL

Muslera şampiyon yapar Tolga takımı yakar

lı taraftarlar hata yapan Tolga'ya tepki gösterdi. Twitter'da, "Muslera şampiyon yapar, Tolga takımı yakar" yorumu yapıldı

Muslera şampiyon yapar Tolga takımı yakar
Beşiktaş'ın Akhisar ile oynadığı maça Tolga'nın yaptığı hatalar damga vurdu. İlk golde zamanlama hatası yapan tecrübeli eldiven özellikle yenen 2 golde inanılmaz bir hata yaptı. 2 golde üzerine gelen ve rahatlıkla tutacağı topu ıskalayan Siyah-Beyazlı eldiven topun ağlara gitmesine engel olamadı. Yenen golden sonra lı taraftarlar Tolga'yı ıslık yağmuruna tuttu. Bu durum Tolga'nın moralini bozdu. Sosyal medyada ve özellikle twitter'da da Tolga yerden yere vurulurken ağır eleştirilerde bulunuldu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.